Naše poslední realizace

Obytný vůz VW T5

stěny a strop - tvrdá pěna - 60 mm

Podkroví RD v Kladně

krov - měkká pěna - 150 m2 - 220 mm

Rekreační objekt u Vltavy

stěny a krov - měkká pěna - 140-180 mm

Bytový dům Lochovice

měkká pěna - celkem více než 1000 m2

Rallye autodílna v Tlusticích

vazníková střecha - měkká pěna - 197 m2

Podkroví RD Líšnice

krov - měkká pěna - 220 m2 - 240 mm

Lodní kontejner

komplet - tvrdá pěna - 60 - 100 mm

Podkroví RD v Dobříši

krov - měkká pěna - 220 m2 - 240 mm

Mobilní buňka pro rekreaci

stěny - tvrdá pěna - 28 m2 - 70 mm

Hodnocení našich klientů

S panem Křivánkem proběhlo vše dle domluvy. Zateplení podkroví proběhlo v listopadu 2020 v nástřiku 24 cm. Vstřícné, profesionální jednání a hlavně spokojeny zákazník. Pořádná zima sice ještě nezačala, ale rozdíl je znatelný. Děkuji a doporučuji!
Martin Vltavský
Před čtyřmi měsíci jsme se s manželem rozhodli pro izolaci horního patra na naší chalupě na Dobříši stříkanou pěnou od firmy k&k izolace. Jsme velmi spokojeni s kvalitou, cenou a vstřícností. Zateplení je velmi znát. Tuto firmu vřele doporučuji👌👍
Markéta Podjuklová
Stříkanou izolaci od KK jsem poprvé využil při rekonstrukci střechy. Domluva a provedení prací proběhlo bez problémů. Vše hotovo během jednoho dne. Výhody stříkané izolace oproti klasické skelné vatě se jen potvrdily. Při dalších pracích na přístavbě jsem neváhal KK izolace znovu oslovit. Práce byla opět odvedena profesionálně, rychle a čistě. Doporučuji.
Mike Semančík
Stříkané zateplení od KK izolace mám od roku 2019 a nezbývá než hodnotit absolutně kladně. Dříve byl problém vyhřát horní patro domu, protože bylo nekvalitně zatepleno pouze vatou. Tepelná a zvuková izolace pěny je strašně moc znát. Domluva, realizace i vse kolem probehlo na jednicku. Vrele doporucuji.
Jiří Koukl
PUR pěna od KK izolace nám ušetřila spoustu času. Izolaci jsme si nechali aplikovat do střechy i stěn dřevostavby v síle 16 cm. Po dvou sezonách obývání našeho nového domu hodnotíme tuto volbu velmi pozitivně a to jak z pohledu tepelné tak akustické izolace. V zimě teplo v létě chládek. Za den hotovo a uklizeno. Pěna vyplnila všechna místa, rohy a dutiny, čehož bychom při použití polystyrenu nebo vaty nedosáhli. Realizace na jaře 2018.
Karel Ježek
Naprostá spokojenost!!
Jiří Chlumecký

Rychlá poptávka

  • Vyberte
  • Měkká pěna
  • Tvrdá pěna
  • Nechám si doporučit